Gdzie kupić tanie ubezpieczenie dla początkującego kierowcy?

Prawda jest bolesna: OC droższe dla młodych

Jak donosi serwis ubea.pl, ubezpieczenie OC dla kierowcy rozpoczynającego dopiero swoją przygodę za kółkiem może być kilkukrotnie droższe. Więcej o ubezpieczeniach OC znajdziesz tutaj.

 

Za polisę dla młodego kierowcy trzeba dopłacić nawet 500%. Jak donosi serwis ubea.pl, ubezpieczenie OC dla kierowcy rozpoczynającego dopiero swoją przygodę za kółkiem może być kilkukrotnie droższe. Autorzy artykułu porównali w dwóch wariantach głównych ubezpieczycieli. W pierwszym wariancie, kierowcą był młody człowiek, niedoświadczony kierowca. W wariancie drugiem, za kółkiem siedział kierowca już ze sporym doświadczeniem. Najlepiej w tym porównaniu wypadła Axa Direct. Roczna składka dla niedoświadczonego kierowcy wyniosła tu tylko 1699 zł. Zobacz ile możesz zaoszczędzić na OC. Porównując koszty ubezpieczenia OC dla początkującego kierowcy, autorzy tekstu na drugim miejscu umieścili Liberty Direct z kosztem rocznej składki dla niedoświadczonego kierowcy na poziomie 1799 zł. Ciekawym punktem porównania jest pozycja Link4, dla niedoświadczonego kierowcy na poziomie 2522 zł, ale już z roczną składką dla doświadczonego kierowcy na poziomie 414 zł. Jeżeli więc już masz doświadczenie za kółkiem – sprawdź ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC w Link4: więcej informacji.

 

Autorzy artykułu porównali w dwóch wariantach głównych ubezpieczycieli. W pierwszym wariancie, kierowcą był młody człowiek, niedoświadczony kierowca. W wariancie drugiem, za kółkiem siedział kierowca już ze sporym doświadczeniem.

Najlepiej w tym porównaniu wypadła Axa Direct. Roczna składka dla niedoświadczonego kierowcy wyniosła tu tylko 1699 zł. Zobacz ile możesz zaoszczędzić na swoim OC.

Porównując koszty ubezpieczenia OC dla początkującego kierowcy, autorzy tekstu na drugim miejscu umieścili Liberty Direct z kosztem rocznej składki dla niedoświadczonego kierowcy na poziomie 1799 zł.

Ciekawym punktem porównania jest pozycja Link4, dla niedoświadczonego kierowcy na poziomie 2522 zł, ale już z roczną składką dla doświadczonego kierowcy na poziomie 414 zł. Jeżeli więc już masz doświadczenie za kółkiem – sprawdź ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu OC w Link4: więcej informacji.

Ile kosztuje ubezpieczenie OC dla początkującego kierowcy? W porównaniu znalazły się takie firmy ubezpieczeniowe jak Axa Direct, Link4, Liberty Direct, Generali Direct, Gothaer, MTU, Uniqa, You Can Drive (Ergo Hestia).

 

W porównaniu znalazły się takie firmy ubezpieczeniowe jak Generali Direct, Gothaer, MTU, Uniqa, You Can Drive ( Ergo Hestia ).

2 thoughts on “Gdzie kupić tanie ubezpieczenie dla początkującego kierowcy?

  1. Pingback: PZU Pakiet Młodych Kierowców | Bielsko Ubezpieczenia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *