Szkoła Rodzenia w Bielsko-Białej: najlepsze szkoły

Ubezpieczenie na życie dla przyszłych rodziców

Jak zapewnić dziecku i żonie lub mężowi stabilne jutro, nawet w najtrudniejszej sytuacji życiowej? To pytanie stawiają sobie bardzo często przyszli rodzice. Rozwiązaniem tego problemu może być ubezpieczenie na życie. Najlepszą ofertę, z największymi wypłatami odszkodowań przy najmniejszych składkach dobiera zwykle doświadczony agent ubezpieczeniowy. Przyszli i młodzi rodzice w Bielsko Białej, przy wyborze ubezpieczenia na życie mogą skorzystać z pomocy sprawdzonego agenta, brokera czy doradcy ubezpieczeniowego.

Rodzice szukają informacji przed porodem

Już wiesz że będziesz rodzicem. Już wiesz że wkrótce Twój świat stanie na głowie. Jak się do tego przygotować? Jak przygotować się na coś, co jest nieprzewidywalne? Jak zmniejszyć stres podczas ciąży, porodu oraz w pierwszych tygodniach nowego życia?

Z pomocą przychodzą tutaj często szkoły rodzenia. Nie zmniejszą bólu podczas porodu, nie zmniejszą strachu i stresu. Ale na pewno częściowo przygotują Ciebie i Twoją rodzinę na nadchodzące wydarzenia i powiększą Twoją wiedzę związaną z małym dzieckiem i porodem.

Młodzi rodzice również w Bielsko-Białej znajdą godne polecenia szkoły rodzenia.

Godna polecenia Szkoła Rodzenia w Bielsko-Białej

Wśród szkół rodzenia w Bielsko-Białej możemy znaleźć między innymi:

  1. Szkoła Rodzenia pod Szyndzielnią

Na stronie internetowej http://szkolarodzenia.bielsko.eu/ możemy przeczytać:

Szkoła rodzenia „Pod Szyndzielnią” istnieje od 2001 roku. To co wyróżnia naszą szkołę to fakt, iż obejmujemy opieką Panie już od pierwszych tygodni ciąży, aż do końca okresu karmienia piersią. Prowadzimy praktyczne kursy grupowe przygotowujące do porodu oraz warsztaty psychologiczne, pomagające w bardziej świadomy sposób przeżyć ciążę i przygotować się do macierzyństwa. Kobiety i pary, które z różnych przyczyn nie mogą, lub nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych mogą również korzystać z indywidualnych konsultacji i indywidualnego przygotowania do porodu. Organizujemy również gimnastykę dla kobiet w ciąży i ćwiczenia dla kobiet z małymi dziećmi. Przy szkole rodzenia działa poradnia laktacyjna, gdzie pomoc uzyskają kobiety mające problemy z karmieniem piersią oraz gabinet psychologiczny dla mam.

Istnieje możliwość indywidualnego przygotowania do porodu i konsultacji laktacyjnych w języku angielskim.

2. Szkoła Rodzenia „Dzidziuś

Na oficjalnej stronie szkoły rodzenia w Bielsko-Białej możemy znaleźć informacje:

Szkoła Rodzenia Dzidziuś oferuje cykl 5 spotkań (po 2 godziny), na których przyszli rodzice dowiedzą się wszystkiego o ciąży, porodzie, karmieniu i pielęgnacji noworodka oraz relacjach w kontekście narodzin dziecka. Każde spotkanie składa się z dwóch części – ćwiczeń relaksacyjnych, nauki oddychania, nauki opieki nad noworodkiem, oraz części teoretycznej.

Spotkania prowadzone są przez lekarza, położną oraz ratownika medycznego.

Zajęcia prowadzone są w Centrum Sportowym „Modelarnia” w przestronnej klimatyzowanej sali z doskonałym zapleczem sanitarnym.
Na czas trwania zajęć istnieje możliwość pozostawienia starszego dziecka pod opieką w sali zabaw „Figlarnia” zlokalizowanej na terenie obiektu.

3. NZOZ Szkoła Rodzenia Marek Chrzanowski

Oficjalna strona internetowa tej szkoły rodzenia w Bielsko-Białej informuje:

NZOZ Szkoła Rodzenia działa przy Szpitalu Ogólnym im. Edmunda Wojtyły w Bielsku Białej. W zakres usług świadczących przez placówkę wchodzą m.in. praktyczna nauka pielęgnacji i racjonalnego żywienia dziecka, podnoszenie sprawności i kondycji kobiety w ciąży, wizyta na oddziale ginekologiczno-połozniczym trakt porodowy, konsultacje i wykłady z położną, pediatrą neonatologiem, zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzane przez ratowników medycznych, profesjonalna pomoc w rozwiązywaniu trudności z karmieniem naturalnym, kłopoty z przystawieniem dziecka do piersi, bolesne, poranione brodawki, zastój pokarmu, zapalenie piersi. W ramach spotkań dla mam i niemowląt proponujemy niezwykłe zajęcia z gimnastyki (wspólne ćwiczenia mam  i maluszków) nauka wykonywnia masażu shantala, ciepłymi kamieniami, pędzlami, misami kokosowymi elementy koncepcji Bobath.

Zajęcia w szkole rodzenia prowadzone są  w cyklach 5 lub 10 tygodniowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *